Sėkmės formulė — tai mūsų žmonės

Mūsų profesionalūs konsultantai yra ne tik puikūs strategai, analitikai, personalo vadovai bei teisininkai. Visi jie yra stiprios bei kūrybingos asmenybės su įvairia kvalifikacija. Tai profesionalai–praktikai. Jie puikiai žino įvairių pramonės šakų įmonių veiklą iš vidaus, pramonės šakų rinkos situaciją, personalo rinkos tendencijas, verslo teisinę bei mokestinę aplinką, turi daug praktikos atstovaujant klientų interesus bankuose, valstybinėse institucijose bei teismuose.

Žmones — tai mūsų kompanijos didžiausias turtas. Mes samdome, tobuliname ir išsaugome tik išskirtinai analitinius ir kūrybingus protus, skatiname jų vystymąsi tam, kad jie kurtų vertę mūsų klientams, sau ir kompanijai.

Prisijungdami prie mūsų komandos, dauguma mūsų konsultantų dirbo žinomose didelėse Lietuvos bei tarptautinėse kompanijose, bankuose, advokatų kontorose, užėmė vadovaujančias pozicijas.

Mūsų darbo stilius yra paremtas pagarba ir skaidrumu tiek mūsų klientams, tiek kompanijos viduje.


Profesinis tobulumas

Mes kuriame verslo, finansų ir personalo valdymo strategijas, teikiame patikimus ir pragmatiškus sprendimus, kurie padeda mūsų klientams padidinti savo kompanijos vertę. Todėl profesinis tobulumas ir aukšti etiniai standartai mūsų konsultantams yra privalomi. Mums profesinis tobulumas — pastovus tobulėjimas, ieškant naujų požiūrių ir sprendimų, būnant pionieriais igyvendinant naujausias verslo, finansų ir personalo valdymo strategijas, bendradarbiaujant su šios srities akademinės bendruomenės lyderiais. Mums profesinis tobulumas — tai ne tik išsami konsultacija bei laiku ir kokybiškai atliktas darbas; tai ir nuolatinis domėjimasis kliento verslo aplinka, jo finansine būkle, persanalo rinkos tendencijomis bei teisinis ir mokestinis jo veiklos išmanymas. Mes atsakingai žiurime ir tiesiogiai kontroliuojame visų konsultantų atliekamų darbų kokybę, nes tai užtikrina ilgalaikius santykius su klientais ir gerą kompanijos reputaciją.


Verslumas

Mums verslumas — tai pirmiausia biznio sėkmė, prisiimant atsakomybę, kad ją pasieksime. Tai reiškia — dirbti niekieno neįtakotiems, įvertinti rizikas, ieškoti nestandartinių sprendimų. Tik tuomet mes galėsime suteikti savo klientams išskirtinę vertę.


Partnerystė

Mūsų klientų sėkmė — tai mūsų sėkmė. Mes skiriame visą savo energiją tik vienam šiam tikslui. Tai reikalauja visiško profesionalumo, lojalumo ir atvirumo. Todėl mes kuriame abipusio pasitikėjimo ir konstruktyvaus dialogo atmosferą. Mes matome savo klientus ir konsultantus kaip jungtinę komandą. Štai kodėl partnerystė yra viena iš mūsų pagrindinių vertybių. Mūsų tikslas — pranokti klientų lūkesčius.

Įmonių finansų, audito, buhalterinės apskaitos, personalo valdymo ir teisės klausimais kreipkitės į mus.

Paskambinkite pirminei konsultacijai +370 698 47938 Kontaktų puslapis

į viršų